Ärikingitused

Kuidas luua endale magus uus aasta? TOP 10 soovitust teie ettevõtte eduks

Kuigi tundub, et aastalõpp on pidude ja tähistamiste jaoks, siis ettevõtjate jaoks on see hoovõtt järgmiseks aastaks.

Aastalõpp on hea aeg mõelda oma ettevõtte edusammudele ja planeerida, kuidas soovite oma ettevõtet arendada uuel aastal. Kas soovite järgmisel aastal ettevõtet ja käivet suurendada või hoopis tehtud tööd nautida?

Toome teieni ettevõtjate parimad uusaastalubadused, mis aitavad saavutada töö- ja eraelu tasakaalu, suurendades samas ettevõtte edu.

  1. Õppige delegeerima

Ettevõtte ja tiimi juhtimine koosneb nii paljudest asjadest, et lihtne on uppuda pisitöödesse, mis võtavad kogu teie aja. Ja siis veel imestame, et miks me oleme nii väsinud ja ajapuuduses. Lubage end aidata ja jagage ülesandeid teistega. Delegeerimine on tervisliku töö- ja eraelu tasakaalu võti.

  1. Olge pildis

Suhtlus klientidega, turundus ja kommunikatsioon libisevad eriti väiksemates ja keskmise suurusega ettevõtetes liiga sageli fookusest välja, kuna kiireloomuliste igapäevatööde nimekiri kasvab kiiremini kui kahaneb. Kui soovite hoida olemasolevaid kliente ja leida uusi, siis ärge olge tagasihoidlik ja reklaamige end! Teie ettevõtte poolt saadetud magus ärikingitus tuletab teid võtmeklientidele meelde just siis, kui teie oskusi vajatakse. 

Üks teie uusaasta otsustest peaks olema luua koos turundusplaaniga ka ärikingituste eelarve ja leida hea partner Shokoboxi näol 🙂 

  1. Analüüsige oma äri iganädalaselt

Planeerimine on ülioluline, kui soovite oma ettevõtet kasvatada. Vaadates tehtule tagasi, saate ülevaate sellest, mis töötas ja mis mitte, ning see aitab teil seada uusi suundi või kohandada eesmärke. Miks teha seda vaid kord aastas või kvartalis? Planeerige igal nädalal aega, et oma ettevõttele pilk heita. Veelgi parem, kui muudate äriplaneerimise iga päeva osaks. See mitte ainult ei aita vältida kulukaid vigu, vaid tunnete end ka kindlamalt ja pingevabamalt.

  1. Õppige midagi uut

Hoidke enda vaim värske, õppides iga päev midagi uut. See, mida te õpite, võib olla seotud teie ettevõttega, või siis üldse mitte. Millegi uue õppimine annab lisaks uuele oskusele ka rõõmu saavutustest ja aitab tasakaalus hoida töö ja eraelu. Sõltuvalt sellest, mida ja kuidas tahate õppida, võite kohtuda uute ja huvitavate inimestega, kellest võivad saada teie kliendid, kolleegid või sõbrad.

  1. Liituge ettevõtjate organisatsiooni või võrgustikuga

Uute kontaktide leidmiseks ja ideede käivitamiseks vajate te teisi inimesi. Leidke endale sobiv vorm, kus hoida end kursis ärimaailmas toimuvaga läbi otsese suhtluse, olgu see siis iganädalane kokkusaamine teiste ettevõtjatega või Facebooki grupp, kus arutada päevaküsimusi. Eestis on sellisteks kasvukeskkondadeks näiteks JCI Estonia või BNI Eesti. 

  1. Andke tagasi kolleegidele, koostööpartneritele ja kogukonnale

Teie ettevõtte edu taga seisab teie meeskond, kes igapäevaselt aitab teie visiooni ellu viia.  Samuti ei tasu unustada kliente ja koostööpartnereid, kes annavad igapäevaselt oma panuse, et kõik sujuvalt töötaks. 

Aasta lõpp on hea aeg kõiki neid tunnustada sobiva ärikingitusega. 

Mõelge ka sellele, kui suur on teie panus kogukonnale. Kas saaksite mentorina aidata kedagi, kellele teie kogemused võiksid olla lävepakuks suurde ärisse? Või vajab teie kodukoht vabatahtlikke, et muuta keskkond paremaks?

  1. Planeerige kalendrisse aeg iseenda jaoks

Pange ennast esikohale – võtke aega akude laadimiseks ja värskendamiseks. Tervisliku töö- ja eraelu tasakaalu hoidmine vajab planeerimist, muidu on tulemuseks vaimse ja füüsilise tervise langus. Kui endale aja leidmine on keeruline, kirjutage nädalaplaani sisse “Kohtumine iseendaga” ja pidage sellest kohustusest kinni. Kui teie ise endasse ei investeeri, siis kes seda teeb?

  1. Seadke endale realistlikud eesmärgid

Eesmärkide seadmine on väärt harjumus, mis aitab hoida fookust ja liikuda oma unistuse poole. Kui eesmärgid tekitavad aga pigem stressi, siis mõelge, kas olete olnud neid seades realistlik. Vaadake üle, kas teie seatud eesmärgid on ikka saavutatavad, mitte muinasjutulised unenäod, mis on jäänud kättesaamatuks ja tekitavad ainult pettumust. Olge enda vastu aus ja rõõmustage ka väikeste saavutuste üle!

  1. Lubage endale häid töötingimusi

Kas teie kontoris on mõni seade, mis aeglustab või segab teie tööd? Või on puudu mõni oluline tiimiliige, kes ka teie tööd saaks kergendada? Ärritumine töötingimuste pärast pole seda väärt, lubage endale häid töötingimusi.

  1. Jätke maha see, mis ei tööta ja liikuge edasi

Kõikidest toodetest ei saa hitte, kõik müügimeetodid ei sobi kõigile ja kõik koostööparterid ei sobi teile. Kui tehnika, toode või ärisuhe ei tööta teie jaoks, siis lõpetage see. Ärge investeerige energiat asjade muutmiseks, mida te ei suuda muuta. Liikuge edasi, sest midagi paremat on juba ootel.

Vaadake Shokoboxi ärikingituste kataloogi!