900

Telli firma logoga kommid

Ettevõtte logoga kommid on alati olnud üks populaarsemaid ärikingitusi. On üldteada tõde, et praktilised kingitused teevad alati saajal meele rõõmsaks.

Maksimumpunktid saab aga siis, kui kingitused ei ole vaid kasulikud, vaid ka ainulaadsed ja märkimisväärselt hea kvaliteediga.

Kommid logoga - lihtne ja meeldejääv ärikingitus

Meilt on sobiva lahenduse leidmine garanteeritud ja seda olenemata ettevõtte suurusest ning eelarvest.

Kellele meeldivad šokolaadikommid, kellele vahvlikommid või lehmakommid ja kellele hoopis karamellid - meie valikus on esindatud kõik variandid.

Kui oled endiselt kahtleval seisukohal, mõtle sellele, kui lihtne on logoga komme jagada. Kompvekikauss vastuvõtulaual on juba klassika. Miks mitte saata väike kommikarp koos tänukirjaga ka heale partnerile?

Võrreldes kruuside, t-särkide ja mitmete teiste lahendustega on kommide pakkimine ja endaga kaasavõtmine kordades lihtsam. See on eriti oluline messile minnes, kuhu kommidest suuremate ärikingituste kaasa viimine võib tähendada isegi mitme lisapagasi kasutamist.

Näitan kõiki 20 tulemust

Firma logoga kommid on alati hea valik

Mõeldes ettevõtte brändile ja imagole, on selge seegi, et päris iga kingitus igaühele ei sobi. Logoga märkmepaberiplokk matkareise korraldava firma klientidele või t-särk soliidse finantsasutuse sihtgrupile ei ole tõenäoliselt parim valik. Kompvek logoga on aga üks väheseid universaalseid lahendusi, sobides iga valdkonnaga.

Kommid kingitusena on ka säästlik lahendus, sest sama toode sobib nii erinevatele kliendigruppidele kui ka oma ettevõtte töötajatele.
Ning kui peaks juhtuma, et kingisaajal on hetkel magusast puhkus, siis ei ole see mingi mure. Kommid ei pea ka jääma ühe kliendi näppu. Nad saavad neid jagada oma sõprade ja perega! See omakorda aitab levitada ettevõtte sõnumit, mis on ainult positiivne!

Kuna meie šokolaaditoodete säilivusaeg on reeglina 10 kuu ringis, võib komme julgelt ette tellida. Selliselt ei saa ägedad ja magusad brändikingid kunagi otsa. Ja kui tahad kindlust toote välimuse osas, on võimalik tellida tasuta näidised. Telli, proovi ja veendu enne suurema koguse tellimist.

Kõik õigused kaitstud © 2022 Shokobox OÜ
envelopeusercartphone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram