900

Telli firma logoga šokolaadid

Klientidele – olgu siis uutele või pikaaegsetele – meeldib teada ja tunda, et nad on ettevõtte jaoks tähtsad. Positiivne suhtlus ja sümpaatsed kingitused aitavad seda kinnitada. Tõsi on aga ka see, et reklaamkingituste maailm ümbritseb meid juba igast küljest - kuidas selles kirevuses silma paista? Siin tuleb Sulle appi Shokobox.

Miks valida oma logoga šokolaad?

Meie kogemus näitab, et parim reklaamkingitus on kvaliteetne, kasulik ja mis seal salata, ettevõttele majanduslikult tasuv. Variante, mis vastaksid kõikidele tingimustele, on võrdlemisi vähe. Personaliseeritud šokolaad on aga üks neist.

Arvatavasti on kõik nõus, et maiustused tuletavad meile meelde erilisi hetki.

Pisike päkapiku poolt sussi sisse pandud šokolaaditahvel, valentinipäeval kallima kingitud kompvekikarp, pärast keerulist tööpäeva šokolaadikommidega tuju tõstmine, tänutäheks pihku pistetud kommikott või sünnipäevaks kingitud lemmikšokolaad.

Kõik need hetked on tugevalt seotud soojuse, positiivsuse ning tänulikkusega. Miks mitte seda siis ettevõtte heaks tööle panna?

Näitan kõiki 18 tulemust

Firma logoga šokolaadid on oodatud kingituseks

Šokolaad firma logoga on justkui visiitkaart!

Ettevõtte nimi, logo ja imago on pidevalt silme ees. Erinevalt visiitkaardist ei unune aga šokolaaditahvel ei taskusse ega rahakotti. Visiitkaardi rolli ei suuda muidugi täita suvaline poeletilt haaratud šokolaaditahvel. Kaunis ümbris, kvaliteetne sisu ja hästi läbimõeldud teostus on võtmesõnadeks, mis muudavad lihtsa šokolaadi suurepäraseks kingituseks.

Shokobox pakub laia valikuvõimalust, mille seast valides saab iga firma kokku panna endale meeldiva lahenduse.

Tootekataloogist leiab suurema, 300g karbi sisse pandud šokolaaditahvli aga ka väiksemaid, 20, 10 või isegi 5 grammiseid šokolaaditahvleid! Võimalusi jagub neilegi, kelle jaoks klassikaline šokolaaditahvel on igavavõitu. Miks mitte valida siis eksklusiivemas mõõdus šokolaadike? Või šokolaaditahvel, mis on peidetud postkaardi sisse?

Lisaks endale meeldivale kujunduse saab valida ka meele järgi oleva sisemuse.

Kas eelistada piimašokolaadi, täidisega šokolaadi, tumedat šokolaadi või hoopis šokolaadi ja vahvli kombinatsiooni? Mõistame, et valiku tegemine võib raskeks osutuda.

Seetõttu oleme hea meelega sobiva lahenduse leidmisel abiks. Pakume ka võimalust tellida tasuta näidised, et parima lahenduse leidmine oleks garanteeritud.

Kõik õigused kaitstud © 2022 Shokobox OÜ
envelopeusercartphone-handsetmagnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram