Nõuanded

5 tähtpäeva, millal on sobilik teha ärikingitusi

Vabariigi aastapäev ärikingitus

Ärikingitused on märk kliendile ja töötajale, et nad on olulised ja neist hoolitakse. Kingitusi võib teha mis tahes erilisemate sündmuste puhul – esimene tööpäev, 1 / 5 / 10 aastat koostööd, erruminek, lapse sünd jms. Lisaks neile on 5 tähtpäeva, mille puhul kingituste tegemisest ei saa üle ega ümber nende tähtpäevade olulisuse tõttu.

1. Vabariigi aastapäev – 24.veebruar

Vabariigi aastapäev on Eesti ainus rahvuspüha. See on riigi ja rahva pidupäev, mil tähistatakse meie riigi sünnipäeva ja tunnustatakse omariiklusesse panustajaid. Üllata selle päeva puhul oma töötajaid ja koostööpartnereid mõnusa magusa ampsuga, mis on kaunistatud sinu ettevõtte logoga. Erinevate toodete valiku leiad siit.

2. Naistepäev – 8.märts

Naistepäeval on kombeks tunnustada õrnemat sugupoolt kinkides neile lilli ja maitsvaid šokolaade ja muud toredat. Pea meeles ka oma ettevõtte naisterahvaid ja näita neile austust personaliseeritud šokolaaditahvliga või hoopis mõnusate apelsinilõikudega, mis on kaetud šokolaadiga.

Millal teha ärikingitus

3. Emadepäev ja isadepäev – maikuu ja novembri teine pühapäev

Emade- ja isadepäev on perekondlikud tähtpäevad, kus austatakse emasid ja isasid. Kindlasti on sinu ettevõtte töötajate või koostööpartnerite seas vanemaid, seega kingi neile maitsev kommikarp, mida nad saavad oma armsate lastega jagada.

4. Jõulupühad

Jõulud on kõige tähtsamad rahvakalendri pühad, mis tähistavad üleminekut lühenevatelt päevadelt päikese uuele võidule. Kiriklikus traditsioonis on jõulu esimene püha Jeesuse Kristuse sünnipäev. Tänapäeval on saanud traditsiooniks suured kingihunnikud kuuse all ning lõbusad pidustused jõulude tähistamiseks. Soovi ka oma töötajatele rahulikke pühi kaardi ja magusa ampsuga!

5 tähtpäeva, millal teha ärikingitusi

5. Sünnipäevad

Sünnipäevad ei ole küll riiklikud pühad, aga iga inimese jaoks on just see päev kõige tähtsam. Alati on suur rõõm, kui tuttavatel, tööandjal ja sõpradel on see väga eriline päev meeles. Mistõttu kingi kindlasti sünnipäeva puhul sünnipäevalapsele midagi omapärast – näiteks ettevõtte logoga šokolaadikarp, mis sisaldab šokolaadikarpi, kaks moosipurki ja tee/kohv.

Iga inimene armastab erilisi meeneid, mis on mõeldud just neile. Seega ärikingitused on suurepärane viis oma töötajate hindamiseks ja neile hea meele tekitamiseks. Hea tava on teha ärikingitusi kõikidel suurematel tähtpäevadel, aga alati võib neid teha ka väiksemate saavutuste puhul.

Kui sulle see postitus meeldis, siis palun jaga seda postitust 👇 🙂