Nõuanded

7 soovitust, kuidas tervitada kevadet

7 soovitust, kuidas tervitada kevadet

20. märtsil algab kevad, mille saabumine annab meile juurde palju energiat ja motivatsiooni.

Kevadine pööripäev näitab, et nüüdsest on päevad pikemad kui öö ehk ka valgust jätkub kauemaks kui eelnevatel kuudel. Kuidas aga võtta vastu kevadet ja tervitada teda rõõmuga?

Anname sulle selleks 7 soovitust:

 

1. Tee kodus suurpuhastust

Mis on parem viis nautida kevadet ja valgusrikast aega, kui kodu koristamine ja puhastamine? Tuppa langeb rohkem valgust ning ka pisemad tolmurullid paistavad päikese käes toanurgast välja. Seega haara tolmuimeja ning mopp ja asu tegudele! Suurpuhastuse käigus võid tühjendada ka oma riidekapid ja vabaneda muudest kogunenud asjadest.

2. Veeda aega õues

Kevade saabudes on aina rohkem päikselisi päevi ning ka õhk on iga päevaga aina soojem. Naudi seda täiel rinnal ning tee õues jalutuskäik, mängi laste ja koduloomadega, tegutse aiamaal või lase lihtsalt päikesel enda nahale pai teha.

3. Kaunista kodu

Alati, kui saabub detsember, siis on kõigil justkui loomusesse sisse kirjutatud, et tuleb välja otsida jõulukaunistused ning need üles seada. Miks mitte teha seda värviliste ja kevadiste kaunistustega ka märtsis? Too tuppa erinevaid kevadlilli ja puuoksi, mis mõne aja pärast õitsema hakkavad.

4. Üllata sõpru, töötajaid ja kolleege

Erinevalt jõulukaunistustest meeldib šokolaad ja maitsvad kommid inimestele aastaringselt. Seetõttu üllata oma sõpru, töötajaid ja kolleege kevade alguse puhul personaliseeritud maiustustega. Tutvu uute toodete valikuga siin.

Kevad

5. Pane kirja plaanid ja eesmärgid

Märtsiga saab läbi aasta esimene kvartal, mistõttu vaata üle aasta alguses püstitatud lubadused ja eesmärgid. Analüüsi tehtut ja pane paika plaan järgmiseks kvartaliks, et püsida reel ja oma unistuste nimel edasi pürgida.

6. Küpseta kooki

Kui koogi küpsetamine ei ole sinu jaoks tavaline tegevus, siis kevade saabumine on hea põhjus, miks seda teha. Esita endale väljakutse ja küpseta kook, mille kaunistad nii kevadiselt kui võimalik.

7. Istuta taimi

Tervita kevadet külvates munadepühadeks muruseemned potti või pistes tulbisibulad mulda. Roheline loodus on üks märk õitsemisest ja soojuse saabumisest. Lisaks kevade saabumisele on märtsis naistepäev, mille puhul üllata oma töötajaid ja kliente magusa personaliseeritud kingitusega.

Muidugi naiste tunnustamiseks ja meelespidamiseks ei pea tingimata tähtpäeva ootama ja veelgi suurem üllatus on hoopis kingitus täiesti tavalisel tööpäeval. Vali meelepärane meene välja Shokoboxi kodulehelt, kus on ka eraldi kategooria naistepäeva jaoks.

Kui sulle see postitus meeldis, siis palun jaga seda postitust 👇 🙂