Nõuanded

4 soovitust, et pimedal ja külmal ajal end hästi tunda ning terveks jääda

4 soovitust, kuidas terveks jääda

Sügis ja talv on aeg, kus pimedus ja lühikesed päevad võivad põhjustada meeleolu ja motivatsiooni langust, seega et seda vältida, on siin nii Sulle kui Sinu lähedastele, tuttavatele ja töötajatele mõned soovitused!
 
1. Tee sõpradega plaane ja ole aktiivne

Pime aeg ja karged ilmad tekitavad tunde, et tahaks rohkem kodune olla. Kerime end diivanile teki sisse ja sukeldume sügishooajal alanud telesaadetesse.

See võib olla üks väike osa Sinu päevast, kuid ära unusta oma lähedasi ja aktiivseid tegevusi. Leppige sõpradega või töökaaslastega kokku iganädalased plaanid – nii tekitate teineteise nädalasse rohkelt rõõmu juurde. Haara kokku saades kaasa ka üks maitsev sõbrale mõeldud šokolaadisüda!

2. Muuda keskkond hubasemaks

Soe aurav teetass, ilusa leegiga küünal, säravad jõulutulukesed – kas Sinus kerkisid esile südantsoojendavad tunded?

Kui jah, siis võta endale päev, kus naudid küünlaleeki ja jood enda lemmikteed. Võta selle kõrval kätte ka raamat, mis laseb su mõttemaailmal puhata!

Kingi oma töötajale logoga teepakk, et aidata tal seda kõike täide viia.

Kuidas külmal ajal terveks jääda

3. Korralda tööüritusi

Oktoobris tähistame halloween’i, detsembris jõule ja aastavahetust, kuid jaanuaris on tihti üritustest paus. Selleks, et oma töötajaid meeles pidada ja neid positiivselt üllatada, korralda mõni üritus ka jaanuarisse!

Tegemist ei pea olema üüratult suure ettevõtmisega, vaid ka midagi väikest, näiteks kollektiivne käik restorani või SPA-sse. Tee oma töötajatele üritusel ka personaliseeritud kingitus – ettevõtte logoga kommi- või šokolaadikarp.

 

4. Söö šokolaadi

Luba endale pimedal perioodil veidi šokolaadi, sest see aitab ära hoida stressi ning loob hea meeleolu, kuna stimuleerib õnnehormooni teket. Samuti on šokolaadis ka kofeiini, mis kiirendab südame löögisagedust ning teeb meid erksamaks ja energilisemaks.

Need on põhjused, miks võiksid oma töötajaid ettevõtte logoga kaunistatud šokolaadikarbiga üllatada!

Sinu logoga sokolaad

NB! Nagu iga muu maiusega, pea ka šokolaadiga piiri, sest just nii saavad esile tulla selle positiivsed mõjud!

Kui sulle see postitus meeldis, siis palun jaga seda postitust 👇 🙂