Nõuanded

6 põhjust, miks ettevõtte jõulupidu on oluline

Ettevõtte jõuluüritused

Tihti tundub, et jõulukuu möödub liiga kiiresti ning kalender on tihedalt kohtumisi, tegevusi ja üritusi täis broneeritud. Seetõttu võivad ka ettevõtte töötajad nendele korraldatud ürituste tähtsust alahinnata.

Jõuludel on oluline just lähedastega koosviibimine ning pingelistel mõtetel minnalaskmine. Seega, loe järgnevaid põhjuseid, kuidas üks mõnus ettevõtte jõulupidu võib meeskonna ühtekuuluvustunnet parandada ja ettevõttele kasu tuua.

1. Ütle aitäh!

Tunnustage oma meeskonda aasta jooksul hingega tehtud töö eest ja tänage neid. Mis oleks parim variant, kui teha seda ühe mõnusa jõulupeo korraldamisega koos maitsvate toitude ja jookidega!
Premeeri töötajaid oma ettevõtte logoga kaunistatud pisikese maiustusega – tutvu Shokoboxi jõulumaiustustega siin.

Kommikarp trühvli raamat

2. Ettevõtte jõulupidu on tiimi ühine aeg

Töötajad saavad üksteist paremini tundma õppida lõbusas ja nauditavas keskkonnas. Kui üritusel on planeeritud ka ühised meelelahutuslikud tegevused, on tulemuseks parem suhtlus ja tulevikus sujuvam töövoog kontoris.

3. Motivatsiooni kogumine

Pärast pingelist aastat kolleegidega muljetamine, tunnustuse saamine ja lõbusa aja nautimine on suurepärane motivaator tuleval aastal sama edukalt või veelgi paremini tööd teha.

4. Puhkus

Kontorist eemal olemine ja keskkonna muutmine võimaldab kõigil lõõgastuda ja nautida aega ilma tööülesannete, tähtaegade ning võimaliku stressita. Kui igapäevastel tiimikohtumistel tuleb tööasju arutada, siis see on üritus, kus saab olla tänulik kõige ja kõigi eest ning lihtsalt nautida.

olulised jõuluüritused

5. Aus kokkuvõte ja hinnang

Sageli ei vestelda tööpäevadel muust kui asjakohastest tööülesannetest, kuid ettevõtte jõulupidu on õige koht, kus saab pidada jutuajamisi lihtsamatel ja töövälistel teemadel. Lisaks on võimalus küsida töötajatelt tagasisidet ettevõtte kohta ja saada infot, kuidas ettevõtet veelgi paremaks töökohaks täiustada.

Sellisel üritusel esineb ka võimalus teha meeldetuletus ettevõtte väärtustest ja selgitada, kui oluline on meeskonnavaim.

6. Ettevõtte jõulupidu koos pisikese meenega on tungivalt soovituslik!

Üks põhjus jõulupeo korraldamiseks on lihtsalt hea ajaviitmine. Kõik armastavad lõbutseda ja suhelda tuttavatega. Eriti mõnus on see jõuluses keskkonnas. See toob argipäeva rutiinist välja ja lisab ellu põnevust.

Väiksema tiimiga ettevõtte puhul on hea idee korraldada hoopis hubane jõuluõhtusöök! See on lihtne, kuid meeldejääv viis oma töötajaid jõuludel meeles pidada. Piduliku õhtusöögi laual võiks olla ka personaliseeritud kommikarbid, kuna igaühele meeldib jõuludel maiustada!

 

Ära ole peorikkuja jõulupidu mitte korraldades! See on suurepärane viis näitamaks töötajatele oma tänulikkust. Nii tuntakse, et ka neist on mõeldud ja neist hoolitakse.

Peo üks osa võib olla tööandja poolt tehtud kingituste jagamine – ka mõni suurem kingitus, näiteks firma logoga kommikarp või hoopis tähenduslik šokolaadikarp.

Kui sulle see postitus meeldis, siis palun jaga seda postitust 👇 🙂