Nõuanded

Jõulukingitused ettevõttele – alusta planeerimist varakult

Jõulukingitused ettevõttele

Kahe kuu pärast ümbritseb meid soe jõulumelu ning kingitused on mõttes peaaegu iga päev. Meelepärased meened on vaja soetada kallimale, lapsele, parimale sõbrale, vanematele ja lemmikloomale. Muidugi ei tasu unustada oma ettevõtte töötajaid. Viimasega tuleb appi Shokobox! Telli firma logoga jõulukingitused varakult oktoobris, et kindlustada endale muretu detsembrikuu.

Milline jõulukingitus oma töötajale valida?

Shokoboxi valikus on mõnusaid jõulutooteid, mis teevad meele rõõmsaks ja suu magusaks.
Jõuludel on meil ikka kombeks riputada üles sussike päkapikkude tulekuks, kuhu saaks midagi head sisse poetada. Ammustest aegadest on kombeks panna sussi sisse lisaks kommidele ka apelsine ja õunu, mis ei pruugi tunduda muude maiuste kõrval nii isuäratavad. Shokobox muutis aga ka apelsini kommiks! Pista oma töötaja päkapikusussi sisse magus toru, mis sisaldab endas šokolaadiga üle valatud apelsiniviile.

Jõulukingitustena pakuvad kõigile rõõmu raamatud ja maiustused. Meie tootevalikust leiab nende kahe kombo Raamat 28, mis sisaldab endas maagilist rännakut šokolaadimaailmas. Toode sisaldab lausa 30 šokolaadiampsu ja nii väliskaanel kui igal šokolaadil on Sinu ettevõtte logo. Samuti viib kingisaaja maitserännakule esteetilise välimuse ja maitsva sisuga trühvli raamat, mida tasub kindlasti kingikotti pista.

Kui soovid veel tähenduslikumat meenet kui tükike šokolaadi, siis lisa sellele juurde sõnum meie postkaardiga. Igaüks armastab magusa suutäie kõrvale lugeda midagi südantsoojendavat.

Jõukukingitus ettevõttele – advendikalender

Jõulukingitused ettevõttele

Advendikalender ja detsembrikuu käivad käsikäes ning sobivad kokku kui sukk ja saabas. See ei ole tavaline šokolaadikarp, vaid hoopis midagi põnevamat – lisaks meeldivale magusale ampsule saab iga päev ootusärevusega uue kastikese avada! Kingi advendikalender töötajale, et nende töölaud oleks jõulusem ja päev veelgi põnevam. Lisaks on see hea valik, mida kinkida oma ettevõtte töötaja pisiperele.

Kas tundub, et šokolaadid on jõuludel niigi igaühe kommikausis ja tahaksid millegi muuga töötajaid üllatada? Külmade ilmade ja lumesaju korral tekitab õdusa tunde üks aurav teetassike, seega kingi oma töötajale ettevõtte sümboolikaga kinkekomplekt, mis sisaldab nii teed kui ka šokolaadi.

Logoga jõulukingitused

Eriline ja väljapaistev jõulukingitus

Jõulud on suurepärane võimalus näidata kui väga ettevõte oma töötajaid ning nende tehtud tööd hindab. Igal aastal on uued väljakutsed ja Sinu pühendunud kolleegid on alati valmis neid vastu võtma. Öeldes aitäh läbimõeldud ja isikliku kingitusega näitab töötajatele austust ja tänulikkust.

Tutvu kõikide jõulumaiustustega siin.

Kui sulle see postitus meeldis, siis palun jaga seda postitust 👇 🙂