Ärikingitused

Selle aasta ärikingitused jõuludeks saad Shokoboxist

shokobox jõulukingitused

Kas tabad end detsembris tihti mõttelt, et jõulukingitused äripartneritele, kolleegidele ja klientidele jäid jälle viimasele minutile? Tundes ärevust, et kas kõigile olulistele inimestele ikka saab pakk teele pandud, lubad endale, et järgmisel aastal tellid vajamineva juba novembris ära? Kas nii kordub aastast-aastasse?

Sel aastal haara härjal sarvist ja telli ärikingitused jõuludeks päriselt nüüd ja kohe! Niimoodi on detsembris sellevõrra rahulikum teades, et kõigile on mööduva aasta eest tänusõnad teele saadetud ja saad rahus keskenduda aasta kokkuvõtete ja muu olulise tegemisele.

Shokoboxis oleme sel aastal loonud erilised tooted, mis sobivad spetsiaalselt ärikingitusteks jõulude, aasta lõpu ja uue aasta puhul. Kõiki tooteid saab kujundada vastavalt soovile ja vajadusele just Sinu ettevõtte sümboolikaga.

Vali personaalse sõnumi ja kujundusega ärikingitused Shokoboxi jõulumaiuste seast. Järgnevalt tutvustame lähemalt meie viite lemmik jõulutoodet, mille pakist leidmine toob naeratuse suule.

Raamat 28 – üks karp, 30 magusat ampsu

Raamat 30 on šokolaadikarp, mis peidab endas 30 imemaitsvat šokolaaditahvlit. Nii karpi kui ka kõiki pisikesi šokolaade saab kujundada Sinu ettevõtte sümboolikaga. Kui ideedest puudu jääb, siis meie kujundaja saab disainiga samuti aidata.

Raamat 30 on sobiv kingitus äripartneritele, kellele koostöö eest Sa sellel aastal tänulik oled. Karp ei ole liiga väike ega ka liiga suur, vaid täpselt paras, niiet, annab tänusõnad kenasti edasi. 

 

 

 

Toru “Apelsin šokolaadis” – kui, mõtled karbist välja

Kui eelmine aasta sai klientidele ja kolleegidele kommikarp juba kingitud, siis see aasta võiks olla heaks vahelduseks šokolaadi kastetud apelsinid, mis on pakendatud kaunisse torusse. Lisame torule Sinu ettevõtte logo ja sõnumi ning vahva kingitus ongi valmis.

“Apelsin šokolaadis” on mõnus jõulumaius, mis näitab, et Sinu ettevõte mõtleb karbist välja ja oskab näidata oma tänu olulistele inimestele. Vaata lisainfot toote kohta siit.

 

Advendikalender – meile kõigile kulub ära pisut ootusärevust

sokolaad-advendikalender

Advendikalender on jõulutoode, mida armastavad nii suured kui väikesed. See on vahva viis kolleegide üllatamiseks detsembris, sest kes ei ootaks igapäev mõnusa šokolaadimaiuse suhu pistmist – ilma süümepiinu tundmata.

Advendikalendri saab kujundada vastavalt Sinu soovidele ja peale lisada just selle sõnumi, mida soovid kingituse saajatele edasi öelda. Advendikalendri hinna, koguste ja võimalike maitsete kohta leiad rohkem infot siit.

 

Postkaart šokolaadiga – magus amps kinnitab head sõnad

Kõigile meeldib kui neid meeles peetakse ning ärimaailmas on head suhted edu aluseks. Seetõttu on aasta lõpus hea kinnitada koostööpartneritele, klientidele ja kolleegidele, et Sinu ettevõte on tänulik tehtud koostöö eest sellel aastal ning edastada neile soojad soovid uueks aastaks.

Ideaalne viis selleks on tellida Shokoboxist “Postkaart šokolaadiga” – postkaart sisaldab maitsvat šokolaadiampsu ning nii šokolaadi kui kaarti saad kujundada vastavalt oma soovile. Ning loomulikult lisada tänusõnad ja head soovid üllatuse saajale.

Telli postkaart šokolaadiga siit.

 

Niisiis on jõulud ja aasta lõpp aeg kokuvõtete tegemiseks.

Aeg on ülevaadata, mis aasta jooksul korda saadetud ning kes aitasid edule kaasa. Nagu öeldakse, inimesed ei mäleta tihti, mida Sa täpselt neile ütlesid, aga nad mäletavad alati, mis tunde sa neis tekitasid.

Magus amps heade soovidega tekitab kingisaajas kindlasti sooja tunde, mis jääb kestma pikaks ajaks. Ära jäta sooja tunde tekitamist viimasele minutile ja tutvu kogu Shokoboxi  valikuga SIIN.