Nõuanded

Personaliseeritud kingitus: 6 põhjust, miks see on parim

6 põhjust, miks personaliseeritud kingitused on need kõikse paremad

Kinkimine on südamlik žest inimeselt inimesele, et näidata teineteisele hoolivust ja armastust. Eriti levinud on kingituste kinkimine just tähtpäevadel.

Kingid valmistavad tohutut rõõmu nii kingitegijale kui ka kingisaajale. Kingitegijat valitseb andmisrõõm ning kingisaaja on õnnelik, et tema peale mõeldi ning südamest tulnud kink jääb talle kauaks meelde. Kogu kinkimise protsessi teeb aga veel erilisemaks see, kui valitud on personaliseeritud kingitus.

 

Mis üldse on personaliseeritud kingitus?

Kingi personaliseerimine tähendab tavalise kingi meeldejäävaks tegemist, mille järel kingi saamine muutub veelgi erilisemaks. Personaliseeritud kinkidel on sageli peal kingisaaja nimi, temaga koos tehtud pilt või lühike isiklik sõnum, mis võimaldab kinkijal oma tundeid ja soove lähedasega jagada.

Personaliseeritud kingid on saanud eelistatuimaks valikuks kinkijate jaoks, sest see aitab tähistada, elavdada ja tugevdada suhteid kingisaajaga.

Personaliseeritud kingitused artikkel

Miks personaalne kingitus on ikkagi parim kingitus?

1. Personaliseeritud kink on eriline

Personaliseeritud kink on tehtud spetsiaalselt ühele inimesele mõeldes. See võib olla näiteks kingisaaja nimi pliiatsil, fotoraamil, tassil vms. Kingisaaja on väga meelitatud, kuna teab, et kink on tehtud just temale mõeldes ning tema heaks on pingutatud.

2. Personaliseeritud kinki saab hoida igavesti

Kingisaaja väärtustab personaliseeritud kinki väga ning sageli jäetakse head sõnumid ning hoolega tehtud kingid alles, et mäletada armast žesti ja head sõnumit kingitegija poolt.

3. Ideaalsed igaks tähtpäevaks ja sündmuseks

Vahet ei ole, kas tegu on väikse sünnipäeva või kuldpulmaga, personaliseeritud kingid sobivad iga sündmuse tähistamiseks. Veel enam, kui soovitakse näidata hoolivust teise suhtes, siis erilistel tähtpäevadel nagu sõbrapäeval või emade- ja isadepäeval on personaliseeritud kingitus selleks just parim valik.

4. Aitab luua tugevamaid suhteid

Personaliseeritud kingid lähevad kingisaajale südamesse, mis aitab ehitada kingitegija- ja saaja vahel tugevamaid pikaajalisi suhteid. Sellised kingid aitavad väljendada armastust ja hoolivust erilisel viisil, mis näitab kingisaajale, et nad on armastatud just sellisena, nagu nad on.

5. Paista silma – hea kingitus eristub hallist massist

Kui tavaliselt kingivad ettevõtted töötajatele lihtsalt lilli või šokolaadikarpe, siis võid olla kindel, et personaliseeritud kingiga paistad teiste hulgast silma ning haarad kingisaaja tähelepanu täielikult ning ettevõtte töötajal on hea meel olla osa sellisest ettevõttest, kes hoolib oma töötajatest.

6. Loeb mõte

Kingituste puhul ei loe niivõrd kingitus ise, vaid just mõte kinkimisest. Personaliseeritud kingid näitavad saajale, et kingiandija mõtles nende peale. Kinkija näitab, et mitte ainult ei valinud ta kingisaajale parimat kinki, vaid mõtiskles pikalt kingisaaja üle ning tegi ekstra sammu, et seda veel personaliseerida. See teeb kingi väga eriliseks ja unikaalseks.

Personaliseeritud kingitus Shokoboxist

Meie Shokoboxis usume, et oluline on oma kliente, koostööpartnereid ja töötajaid meeldivalt üllatada.

Selleks piisab kasvõi väikesest meenest – ning väike maius sobib selleks ideaalselt! See maius saab töötada ka brändinguna lisades sellele oma logo või sõnumi. Ja selle teostamine on üllatavalt lihtne.

Shokobox abistab toote disaini loomisel võttes aluseks kliendi soovid ja ettevõtte materjalid (pildid, stiiliraamat, sõnumid jne). Nii saad lihtsalt töötajatele kingitusi personaliseerida ja neile südamesse pugeda!

Mida saab meie toodete juures kujundada? Mis tooteid meil on? Kui kiiresti valmivad?

Nendele küsimustele saad vastused SIIT.

Kui sulle see postitus meeldis, siis palun jaga seda postitust 👇 🙂