Ärikingitused

Naistepäevast ja kevadistest maitsetest

Naistepäev

Kuigi paljudes kohtades on akna taga veel lumi, siis kevad ja naistepäev ei ole enam mägede taga. 8. märts on päev, mil õrnema soo esindajad ootavad erilisemat tähelepanu ning seda saame neile ka pakkuda!

Shokoboxi disainerid on valmis teinud mitmetele populaarsetele toodetele kaunid kevadised disainid, mida kõike saab täiendada Sinu ettevõtte logo ja sümboolikaga.

Loe edasi ja me tutvustame Sulle uues kuues tooteid, millega naiskolleege ja äripartnereid sellel tähtsal päeval meeles pidada! Lisaks saad teada kui laialdaselt naistepäeva tähistamine on maailmas levinud ning millest tähtsa päeva tähistamine on alguse saanud.

 

Kuidas sai alguse naistepäeva tähistamine?

Naistepäeva on tähistatud juba üle 110 aasta. Sündmused, mis viisid naistepäeva tähistamiseni, toimusid veelgi varem, juba 19. sajandi keskpaigas Ameerika Ühendriikides. Aset leidsid mitmed reformid, mis andsid naistele juurde erinevad vabadused ja õigused.

Teiseks tähtsaks tõukeks, tähistamaks naistepäeva, peetakse 1908. aastal New Yorgi tekstiilivabriku tulekahjule järgenud streike, kus nõuti paremaid töötingimusi. Nimelt hukkus tekstiilivabriku põlengus 129 naist. Ka Euroopas ja Venemaal hakkasid naised 20. sajandi alguses nõudma paremaid töötingimusi ja meestega võrdsemaid õigusi.

Euroopas hakati naistepäeva ametlikult tähistama 8. märtsil 1911. aastal ning esimesed riigid, kes seda tegid olid Saksamaa, Austria, Šveits ja Taani. Venemaal hakati naistepäeva tähistama 1913. aastal, kuid ametlikuks pühaks sai see Nõukogude Liidus alles 1965. aastal.

Tänapäeval tähistatakse naistepäeva rohkem kui sajas erinevas riigis ning isegi sellistes eksootilistes riikides nagu Madagaskar, Vietnam ja Brasiilia.

 

Millega pidada meeles ettevõtte naiskolleege ja äripartnereid sel aastal?

Ringi liikuva viirusohu tõttu ei ole paljud tavapärased naistepäeva tähistamise viisid nagu näiteks kohtumised suuremas seltskonnas, restoranide külastamised sel aastal asjakohased. Seetõttu on Shokoboxil välja pakkuda eriti kevadised tooted, mida individuaalselt kinkida ja millega ettevõtte naiskolleege naistepäeval südantsoojendavalt meeles pidada.

 

Pinal 12

 

Pinal 12 on karbitäis suus-sulavaid šokolaadi ampse. Rõõmsas kevadises karbis on 5 g šokolaade 12 tk ning iga suutäis on puhas rõõm! Valida saab nii piimašokolaadi kui ka tumeda šokolaadi vahel. Suuremate koguste puhul saame pakkuda ka erimaitseid. Küsi lisa!

 

 

Vutlar

Vutlar LinnupiimTELLI TOODE

Kevadine karp suus-sulavate kommidega! Kingi naiskolleegidele või äripartneritele enda ettevõtte logo ja sümboolikaga üllatus!

Vutlar sisaldab vastavalt Sinu valikule kas linnupiima või šokolaadi-vahvli komme.

 

 

Šokolaaditahvel 300 g

 

šokolaad 300g Shokobox

TELLI TOODE

 

Kauni kevadise disainiga 300 g šokolaad, mida saab tellida nii karbis kui ka kartongümbrises. Loomulikult saab tootele lisada ettevõtte logo ja sümboolikat.

Saadaval on kaks erinevat maitset – piimašokolaad ja tume šokolaad.

 

Magus toru “Apelsin šokolaadis” (väike)

 

magus-toru

TELLI TOODE

 

Kingi naistepäevaks midagi stiilset! Väike tuubus on kaunis ümmarguses karbis üllatus. Karbi täidame vastavalt Sinu soovile kas šokolaadi kastetud apelsini või sidruni viiludega.

 

Trühvliraamat


Trühvliraamat

 TELLI TOODE

 

8 imemaitsvat prantsuse trühvlit kvaliteetses šokolaadis, mis kõik on pakendatud kevadiselt soojades toonides karpi. Lisame karbile veel Sinu ettevõtte logo või sümboolika ja ideaalne naistepäeva kink ongi valmis!

Üllata naistepäeval oma äripartnereid ja töötajaid meeldejääva magusa kingitusega!