Ärikingitused

7 unikaalset ärikingitust magusaks suveks

Me elame külluslikus maailmas, kus kõike tundub olevat juba liigagi palju. Samas – mõni asi on muutumas defitsiidiks, näiteks tähelepanelikkus teiste suhtes ja oskus märgata detaile.

Ka meie klientidel ja koostööpartneritel on rohkem võimalusi kui kunagi varem, kui see puudutab tooteid või teenuseid, mida nad tarbivad. Ja valikute tegemine ei lõpe sellega, kui alla saab kirjutatud koostööleping. Sest siis töö – suhte hoidmise töö – alles algab. Kliendi hoidmine on ülioluline, et teie ettevõte saaks kasvada.

Aga kuidas näidata enda klientidele välja, et te tõesti  hindate teda koostööpartnerina ja hoolite tema äri edust? Peale selle, et te pakute talle suurepärast teenust või suurepäraseid tooteid, loomulikult. Vastus on muidugi – kingitusi tehes. Ärikingitused on suurepärane viis näidata, et te mõtlete kellegi peale ja peate teda oluliseks.

Kui te pole kindel, kust alustada, siis siin on parimad näited, kuidas valida täiuslik kingitus iga kord:

  1. Personaliseeri: Mõtle kingi saajale, mida ta väärtustab ja mis talle oluline on. Üks on kindel, et šokolaad teeb meele rõõmsaks ja on energiaallikaks. Sul on võimalik šokolaad oma sõnumite ja visuaaliga kaunistada, andes sellele isikupära ja luues saajas sooja tunde.
  2. Ära üle pinguta: Kui klient toob sulle sisse paarsada eurot aastas, aga sa saadad talle samas vääringus kohvimasina, siis on see liialdus. Hoia kingituste väärtuse tase proportsioonis sellega, kui palju klient sulle rahaliselt väärt on. Nii saad olla kindel, et keegi ei tunne ennast ebamugavalt kingitust vastu võttes.
  3. Kingid väljaspool pühasid: Ära suru kõiki kingitusi vaid kitsasse pühaderaami, saada väikeseid meeldetuletusi läbi aasta. Saates kinke ka muul ajal kui jõuluperioodil väldid sa oma kingituse kadumist kinkekorvide alla oma kliendi kontoris ja pole teada, millal sinu kingilt tsellofaan ümber võetakse. Lisaks, kingitused on selleks, et tuletada kliendile meelde, et sa hoolid tema ettevõttest 12 kuu jooksul, mitte ainult siis kui on kohustuslikud pühad.

Need on ärikingituste tegemise põhitõed, kuid vaatame, millised on head ärikingi ideed, mis sobivad kinkimiseks aasta läbi. Miks mitte saata üllatuskarbike puhkusele minevale äripartnerile!

Vaata, mida Shokobox soovitab suvisteks kingiideedeks! Kõiki Shokoboxi ärimaiuseid saab disainida vastavalt teie ettevõtte näole.

Šokolaad-visiitkaart

Sinu ettevõtte töötajad on ära teeninud selle, et disainid ümber ja teed magusamaks nende visiitkaardi, millega soovid kogu tiimile mõnusat suve. Kui mõni visiitkaart söömata jääb, siis võib ju ka ärikohtumistel jagada!

 

Apelsin šokolaadis

Apelsin sokolaadis

Kaunis ja käepärases väikeses torus peituvad imemaitsvad apelsinid šokolaadis, mis saavad kiiresti paljude lemmikuks.

Pinal 12

Pinal 12 Shokobox

Selles magusas pinalis pole päris need asjad, mida sa arvasid. Pliiatsid on unustatud, käes on suvi ja šokolaad. Saadaval ka suuremad pinali tüüpi karbid suurematele maiasmokkadele.

 

Postipakk 6

 

Postipakk on just see, mida me täna ootasime! Põnevalt avanevas ümbrikus on magus sisu – 6×5 g šokolaaditahvlit.


Raamat 24

 

Loeks midagi? Šokolaadise sisuga raamatus on 24 ülimaitsvat tumeda- ja/või piimašokolaadi 5g tahvlit.

 

Magus kingitus Süda

Südamega kingitus on kommipakk “Süda”, mille sisu saad täita erinevate kommide või šokolaadidega. Kaunis vormis mõnus maius ja kujundus teie soovitud kujundusega.

Šokolaadi-tee Raamat

 

Šokolaadi-tee raamat teie ettevõtte logoga, kus sisuks 6 šokolaadi (5g) ja 6 teekotikest. Tassike teed ja tükike šokolaadi kulub ära mõnel jahedamal suvepäeval.

Mõnusat suvist kinkimisrõõmu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga