Ärikingitused

13 viisi, kuidas ettevõtte töötajaid ärimaiusega motiveerida

Kui veel mõni aasta tagasi oli klient iga ettevõtte jaoks kuningas ja kõik tegevused võeti ette eesmärgiga klienti enda juures hoida, siis nüüd on juhtimises ja ettevõtluses uued tuuled, kus hea töötaja on hinnatud, hoitud ja motiveeritud. Ettevõtjad on aru saanud, et kõige tähtsam inimene nende firmas on töötaja, kellel on soov suurepäraset tööd teha, sest sellest sõltuvad ettevõtte tulemused. On selge, et kui pole kedagi, kes säravate silmadega klienti vastu võtab, teda teenindab ja kellele ärikingitusi teha, siis ei ole võimalik ka ettevõtlusest rääkida. Aru on ka saadud, et lisaks töötasule on veel midagi olulisemat, mis hoiab töötajaid ettevõtte juures ja vastus võib olla üsnagi magus.

Seega kui mõelda, kellele suunata turundus ja ettevõtte logoga ärikingitused, siis väga oluline sihtgrupp on ettevõtte praegused (ja tulevased) töötajad. Nemad on ettevõtte visiitkaart ja sellest, kuidas enda töökohta hinnatakse ja teistele näidatakse, sõltub ettevõtte kuvand nii potentsiaalsete klientide kui töötajate silmis. Suured muutused saavad alguse aga väikestest sammudest! Ärimaiustuste kinkimiseks pole kunagi põhjust vaja, aga oleme siia kogunud mõtteid, kuidas oma ettevõtte sisene bränding siduda suuremate ja väiksemate tähtpäevade ja motivatsiooniüritustega.


Shokobox ärimaiused kui töötaja magus motivatsioonipakett

Oleme tihti ettevõtjana keskendunud oma klientidele, aga sama oluline on oma töötaja hea tuju. Meeleolu tõstmiseks on mõnikord vaja väikest muutust või meelehead ärikingituse vormis, mis muudab päeva kohe päikeselisemaks. Tee enda töötajatest ettevõtte pühendunud brändisaadikud!

1. Logoga ärimaiused töökohas

On üks väike ja lihtne moodus, kuidas ettevõtte logo tuua kontoris aukohale ja seda teostada on samuti imelihtne. Shokoboxi valikus on nii šokolaade kui muid maiustusi suuremates ja ka päris pisikestes pakendites ja need teevad au igale kohvinurgale. Logoga ärimaiuseid viiakse ka koju ja jagatakse uhkusega sõpradele. Ka laua peal näevad nad ilusad välja ja kauni personaalse disainiga pakendiga ettevõtte logoga maiustusi pakkuda on hea viis “jääd murda”.

2. Talvepäevade tujutõstja

Kõik hea saab kunagi otsa ja lõpevad ka firmapeod, talvepäevad ja suvepäevad. Kui lisaks rohketele mälestustele, uutele sõprustele ja tugevnenud tiimitundele viia koju kaasa ka Shokoboxi suurest valikust ettevõtte moto ja logoga ärikingitus, siis hiljem on magus meenutada möödunud üritust. Ulatades ürituse lõpus kolleegile logoga ärimaiuse on see hea võimalus panna ürituse lõppedes täpp I peale.

3. Palju õnne sünnipäevaks!

Töötajate sünnipäevad on mõnus viis kolleegidega koos istuda ja sündmust tähistada ja sinna juurde käivad kindlasti ka logoga ärikingitused kui ettevõttepoolne õnnitlus. Sest mida me kõige rohkem tahame kolleegidelt ja ülemustelt – tunnustust! Ja muidugi šokolaadi…

4. Rõõmsad pisipere uudised

Töökoht on kui teine kodu ja kolleegid kui teine pere. Seepärast rõõmustatakse koos ka pisipere uudiste üle ja sinna juurde käivad ka head õnne toovad kingitused. Ettevõtte logo ja õnnesooviga maiustus emmele-issile kui suure vaeva nägijatele on Shokoboxi ärimaiuste valikust võimalik disainida just nii roosa või helesinine kui vaja.

5. Pisike vimka kingikotis

Kingitusi teha on tore! Kellel aga omal ideed otsas, siis Shokoboxi valikut sirvides (või näidiseid tellides isegi maitstes) hakkavad mõtted tööle. Kui mõte töötajate jõulukingituseks on olemas, aga endiselt on tunne, et midagi on nagu puudu… Vastuseks võib olla pisike ettevõtte logoga ärimaiustus koos sobiva sõnumiga ja lahendus ongi leitud.

6. Hindame koduseid

Iga töötaja võtab jupikese tööd koju kaasa, see on paratamatus kui oma tööd südamega teha. Ettevõtte juhina peame oleme tänulikud neile, kes loovad kodus mõnusa hubase atmosfääri ja tagala, kus puhata ja taastuda. Hindame koduste panust ja tervitame neid pühade ajal ettevõtte logo ja heade soovidega ärimaiustusega. Pikad valvekorrad või lähetuste päevad saavad kohe teise maigu, kui teame, et ka koduste panust on märgatud.

7. Väärikad verstapostid

Õnnelikud on need ettevõtted, kes saavad tähistada enda töötajatega 10-, 15-, 20- aastast koostööd. Kui väärika tänuga käib kaasas ka magus ettevõtte logoga ärikingitus, siis on tänu vormistatud panuse väärsesse vormi. Shokobox valikust leiab nii pisikesi kui päris väärikaid maiustustekarpe, mida vastavalt tähtpäevale valida.

8. Aitäh, et olemas oled!

Oh, kuidas mõnikord tahaks lihtsalt kuulda – aitäh! See pisike sõna on raske huultelt lipsama, sest kipume võtma enesestmõistetavalt neid inimesi ja pisikesi imesid, mida nad iga päev korda saadavad. Ütle oma kallile kolleegile või parimale kliendile tänu koos Shokobox ärimaiusega. Usu meid, see jääb talle meelde!

9. Kingitus kõige pisematele

Peale pingelist tööpäeva oleme jälle lapsevanemad, kes kodus teist tegusat vahetust alustavad lastega õppides, mängides, nendega vesteldes, koos kokates ja õhtust süües. Ettevõte, kes väärtustab perekonda, ei unusta tähtpäevadel kingitusi ka pisikestele ning kui keegi oskab head kommikotti hinnata, siis on need lapsed! Rõõmus sõnum, ettevõtte logo ilusal pakendil ning mõnusad maiustused ja üks väike, aga oluline fänn on ettevõttele juurde saadud.

10. Whoop-Whoop, hea töö!

Oli hea päev? Saite uue kliendi? Lahendasite keerulise probleemi? Võitsite olulise hanke? Premeeri ennast ja meeskonda päeva lõpus ärimaiustusega, kus on ettevõtte logo. Olete ju kõik ühe asja eest väljas!

11. Väike võistlusmoment

Meeskonna ergutamiseks soovitatakse teha pisikesi kontorisiseseid võistlusi, mis aitavad lahendada nii mõnegi probleemi. Kui selleks on hilinemine, siis pane välja magus maius igale töötajale, kes terve nädala on tublilt kohale jõudnud. Kui probleem on pesemata kohvitass, siis komm kõigile, kes puhtuse eest hoolitsevad. Uskumatu, aga see töötab! Meie kõigi sees elab igavesti pisike laps… Ja kui jagada kommi, siis miks mitte logoga ärimaiust!

12. Tere tulemast!

Mitte miski ei aita paremini ettevõttesse sulanduda kui südamest tulnud karp maiustusi teie ettevõtte logo ja tervitusega. Esimese tööpäeva muljeid on mõnus hiljem kodus kommikarbi ääres töödelda. See hea tava tekitab uues töötajas päevast number üks tiimikuuluvuse tunde ja siit saavad alguse suurepärased tulemused.

13. Parimad nõupidamised

Shokoboxil on hea soovitus, kuidas iganädalane tiimikoosolek nädala oodatuimaks hetkeks muuta – tee see magusaks! Pane koosolekulauale ettevõtte logoga ärimaiuseid, loomulikult valmista ette hea koosoleku kava ja lahendage kõik küsimused magusas koostöös.

Loodetavasti saite ideid, kuidas nii enda kui kolleegide elu magusamaks muuta ja seda mitmes mõttes. Mõnikord piisab vähesest, et saavutada suuri tulemusi.

Shokobox soovib edu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga