Ärikingitused

TOP 7 ärikingitust Shokoboxi e-poest

Shokoboxi tootevalik on lai ja teinekord on valiku tegemine keeruline, sest tahaks ju kõike proovida. Võimalus on valida seitsme erineva tootekategooria vahel – šokolaaditahvlid, kommid, šokolaadikarbid, kommikarbid, närimiskummid, premium tooted, teega tooted. Sobiva kingituse leiab igaks olukorraks nii suur kui ka väike ettevõte. Kõiki tooteid on võimalik kujundada vastavalt soovile firma logo ja sümboolikaga.

Valikust leiab tooteid nii vastuvõtu lauale magusaks snäkiks, töötajatele kingipakki lisamiseks kui ka elegantseid premium tooteid eduka äritehingu kinnitamise puhul.

Et valikut lihtsamaks teha, vaatame üle klientide lemmikud igast tootekategooriast.

 

Šokolaaditahvlid

Valikust leiab nii pisikesi šokolaadiampse kui ka kuni 300g šokolaadi tahvleid. Rekordsuurus, mis oleme klientidele teinud, on 1 kg šokolaaditahvlid. Klientide lemmikuks on aga kujunenud 5g šokolaaditahvel, sest sellel on lõputult kasutusvõimalusi. 

5g šokolaad on mõnus magus amps, mida e-poed armastavad oma klientide tellimustele magusa üllatusena lisada, kohvikud armastavad seda lisada kohvi kõrvale ja erinevate valdkondade ettevõtted pakuvad neid heameelega fuajees vastuvõtulaual.

Šokolaadi saab tellida mitme erineva maitse variandiga. Valikus on nii tume-, piima- kui ka piparmündišokolaad.

Šokolaad 5g

sokolaad-5g

 

Kommid

Kui mõnikord tahaks šokolaadile vaheldust, siis heaks mõtteks on väike magus komm. Shokoboxi kommi valikust leiab komme igale maitsele, kuid klientide lemmikuteks on erinevad karamellikommid ning šokolaadi-vahvli komm.

Karamelle komme on saadaval mitmes maitsevalikus alates barbarissist ja lõpetades puuvilja mixiga. Šokolaadi-vahvli komm on mõnusa krõbeda vahvliga kreemjas šokolaadikomm, mis on magusasõprade eriline lemmik.

 

Šokolaadi-vahvli komm

Šokolaadikarbid

Šokolaadikarbid, kus on sees mitu pisemat või natuke suuremat šokolaadi, on heaks ärikingituseks. Oma logo ja firma sümboolikaga on võimalik disainida nii karp kui ka karbi sees olevad väikesed šokolaaditahvlid.

Võimalik on valida karpide vahel, mis sisaldavad kahte kuni 40 šokolaaditahvlit. Shokoboxi klientide lemmikuks on saanud šokolaadikarp “Pinal 9”, mis sisaldab üheksat 5 grammist šokolaaditahvlit ning valida on võimalik nii piimašokolaadi kui ka tumeda šokolaadi vahel. 

 

Šokolaadikarp “Pinal 9”

 

Shokoboxi kommikarpide seast leiab nii tagasihoidlikumaid karpe kui ka erilisteks sündmusteks mõeldud ärikingitusi. Kommikarbid on Shokoboxi tootevalikus selline kategooria, kus ühte kindlat klientide lemmikut ei ole võimalik välja tuua – neid on lihtsalt nii palju.

 

Kommikarp “Vutlar” on teine hea valik kommikarpide seast. Kommikarpi mahub 9 maitsvat linnupiima või šokolaadi-vahvlikommi. 

Kommikarp “Vutlar”

Kommikarp Vutlar

 

Närimiskummid

Shokoboxi ärikinkide valikust leiab lisaks kommidele ja šokolaadidele ka närimiskumme. Kõiki on loomulikult võimalik disainida oma logo ja firma sümboolikaga. Klientide lemmikuks on saanud aga nostalgiline lehtnäts.

Närimiskummid on hea vaheldus kommidele ja šokolaadidele, mida klientidele näiteks ootesaalis pakkuda.

Mentos logoga

 

Tee

Kuidas oleks, kui saaksid kontoris klientidele pakkuda oma firma logoga teed?  Firma sümboolikaga teepakid on populaarsed hotellide seas, aga ka teistes ettevõtetes, kus kliendid peavad teenust mõnda aega ootama (näiteks autoteenindustes, juuksuris).

 

Teepakk

 

Kokkuvõte

Shokoboxi tootevalik on suur ja lai ning tooted on alati parima kvaliteediga. Tooted ei seisa kunagi pikka aega laos, vaid kogused tellitakse vastavalt vajadusele, et klientidele saadetud tellimused oleksid alati värsked ja parima kvaliteediga. 

Kui eelnevalt mainitud tootevalikust tundub valiku tegemine endiselt keeruline, sest kõik tundub ühtemoodi maitsev ja kõike tahaks proovida, siis soovitame tellida hoopis tasuta näidise logoga või näidiskomplekti toodetega tutvumiseks ja maitsmiseks.

 

Näidiskomplekt

Tasuta näidiskomplekt2