Ärikingitused

10 sündmust, mis tugevdavad ettevõtet

Iga ettevõtte töötaja vajab lisaks tegusatele tööpäevadele ka lõõgastust ja vabamat suhtlust nii kolleegide, ülemuste kui klientidega.

Sageli on nii, et peale õnnestunud suvepäevi kontorisse tulles ootavad ees uued sõbrad, kellega olid küll koos töötanud iga päev, aga polnud õigesti tundma õppinud. Või jõutakse ühise ürituse jooksul klientidega suhtluses uuele personaalsemale tasemele.

Kuidas planeerida firmaüritust?

Vali mugav asukohtLeia ürituse toimumiseks koht, kuhu kõigil on mugav tulla. See kehtib iga ürituse kohta, sõltumata sellest, kas tegemist on piduliku galaga või hipsterliku karaokeõhtuga.

Ühenda ürituse eesmärgid ja sisuIgal üritusel on oma eesmärk ja tegevused ürituse jooksul peavad suunama selle eesmärgi saavutamise poole. Kui eesmärk on luua töötajate seas meeldejäävaid kogemusi, siis paku neid. Kui eesmärk on tutvustada klientidele uusi tooteid, siis töötab kogu tiim selle nimel ja programm on vastavalt üles ehitatud.

Leia sobivad meened
Et peale üritust oleks midagi, mis seda meenutama jääb, leidke sobivad meened, mida osalejatele jagada. Kasvava tarbimisteadlikkuse ajal ei peeta enam rõõmustavaks odavaid firmakingitusi. Kuid alati on hea mõte söödavad kingitused, näiteks Shokobox šokolaad või kommikarbid.

Vali õiged inimesed korraldama
Ürituse edu sõltub sellest, kellega koos töötatakse. Hea mõte on kaasata lisaks professionaalidele ettevõtte töötajaid korraldustiimi, aga jälgides, et nad liialt koormatud ei oleks, et peaksid ohverdama lõbusa õhtu.

 

10 kõige toimivamat firmaüritust

Vaatame, millised on need üritused, mida ettevõttes korraldada ja kuidas need rakendada teie edu kaariku ette.

Messid
Osalemine messil, olgu see siis rahvusvaheline või kohalik, on suhteliselt kulukas ettevõtmine, kuid tasub ennast igati ära kui minna kohale ettevalmistatult ja selge eesmärgiga.
Mess on suurepärane võimalus nii alustavale kui ka mainekatele ettevõttele, et tutvustada enda inimesi, projekte, tooteid, teenuseid ja laiendada võrgustikku.

Tänuüritus
Tänuürituse võib korraldada nii ettevõtte töötajate tänamiseks kui lojaalsete klientidega veelgi tihedamate sidemete loomiseks.
Tänuüritusel on omal kohal lisaks sõbralikule keskkonnale ka auhinnad ja kingitused nt 300 g šokolaad.

Tähtpäevaüritused
Loo tõeline pühademeeleolu! Miks tähistada ainult jõule, kui võib teha kevade või suve alguse pidustusi?

Tooteesitlused
Turule toodavate toodete kiire kasv kogu maailmas on teinud tootelansseeringutest peaaegu tööstusharu. Kui te ei taha, et teie ettevõtte uus toode või teenus jääks teenitud tähelepanuta, siis panustage teavitustegevustesse.

Ärilõuna
Kui soovite täiuslikult mõista oma meeskonnaliikmete huve ja eelistusi, viige nad lõunale või õhtusöögile. Juhi üks eesmärke on hoida ettevõttes sõbralik ja positiivne õhkkond ning miski ei loo paremat meeleolu kui hea restoran ja maitsev söök.

Konverents
Näidake end kui oma valdkonna eksperti, korraldades konverentsi ja kutsudes sinna esinema valdkonna tippe. Sellega loote kohese usalduse ka teie ettevõtte vastu ning võimaluse saada kokku enda jaoks olulised inimesed, saates neile personaalse kutse.

Preemiareisid
Pakkuge oma meeskonnale puhkust ja meelelahutust ning tänage neid panuse eest ettevõttesse. Preemiareise peetakse küll kulukateks, kuid kui tahate luua töötajatele unustamatuid mälestusi, siis olete õigel teel.

Heategevusüritus
Tehke üritusel korjandus või oksjon ning tulu saab mõni teie valitud organisatsioonidest. Sellise ürituse võtmeks on hea kommunikatsioon – kellele ja miks raha kogutakse.

Meeskonnakoolitus ehk team building
Kui eesmärk on tugevdada sidemeid ettevõtte töötajate seas ja tekitada meeskonnatunne, siis uurige enne koolitust küsitlusega, millised on probleemid tiimi sees, et saaksite pakkuda neile lahendusi.

Juhatuse koosolek
Olulisteks otsusteks kutsuge kokku juhatus, kuid see, kui formaalne see kohtumine on, sõltub juba teie ettevõtte väärtustest ja töökultuurist.
Pange aeg ja koht sobima kõigi liikmete jaoks ning looge sobivad tingimused tulemuslikuks koosolekuks. Mõnus õhkkond lihtsustab ka arutelude sujumist ja otsuste vastuvõtmist.

Loodame, et saate siit inspiratsiooni, kuidas ettevõtte poolt tänada nii kolleege kui kliente. Soovime edukaid üritusi koos magusate kingitustega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga