Ärikingitused

Otsid uusi ärikingitusi? Siin on uued tegijad kingituste maailmas

Lisasime oma tooteportfelli mitmeid uusi maitseid ning uusi tulijaid on nii kommidetervislike ampsudenätsude kui ka premium toodete hulgas.

Kommid

Kommidest on uusi tulijaid eriti karamellikommide osas. Seal on valik nüüd eriti lai – uuteks tulijateks on  karamellikomm “Juice” ja tema väiksem venna, karamellikomm “Juice twist”. Lisaks on uued tegijad kommide hulgas veel laia maitsevalikuga karamellikommid “Malibu” ning “Aplesini lõik”.


Karamellikomm “Juice”

 

Tervislikumad ampsud

Tervislikematest ampsudest lisasime valikusse metsapähkel või mandel šokolaadis ning valida saab nii valge ja tumeda šokolaadi kui ka piimašokolaadi vahel. Mõnus uus maius on ka “Apelsin šokolaadis”. Šokolaadi sisse pistetud apelsini tükk viib küll keele alla.

Pähkel šokolaadis

 

Premium tooted

Mõnikord tekib aga vajadus teha hoopis kallimat kingitust. Selleks lisasime Premium klassi toodete hulka kaks eriti ahvatlevat toodet. Kinkekarp Premium, mille sisu saate ise kokku panna. Lisaks leiab Premium toodete alt trühvlikarpe, mis sisaldavad kõik kvaliteetses šokolaadis prantsuse trühvleid.

Kinkekarp Premium

Meil hakkas küll nüüd suu vett jooksma, vali Sinagi uute toodete hulgast oma lemmik ning tee mõnus magus kingitus enda klientidele, partneritele või töötajatele.