Ärikingitused

Otsid uusi ärikingitusi? Siin on uued tegijad kingituste maailmas

Lisasime oma tooteportfelli mitmeid uusi maitseid ning uusi tulijaid on nii kommidetervislike ampsudenätsude kui ka premium toodete hulgas.

Kommid

Kommidest on uusi tulijaid eriti karamellikommide osas. Seal on valik nüüd eriti lai – uuteks tulijateks on  karamellikomm “Juice” ja tema väiksem venna, karamellikomm “Juice mini”. Lisaks on uued tegijad kommide hulgas veel laia maitsevalikuga karamellikommid “Malibu” ning “Aplesini lõik”.

Tervislikumad ampsud

Tervislikematest ampsudest lisasime valikusse metsapähkel või mandel šokolaadis ning valida saab nii valge ja tumeda šokolaadi kui ka piimašokolaadi vahel. Mõnus uus maius on ka “Apelsin šokolaadis”. Šokolaadi sisse pistetud apelsini tükk viib küll keele alla 🙂

Nätsud

Nätsude valikut sai ka laiendatud. Nüüd leiab sealt mõnusaks närimiseks retrohõngulist lehtnätsu.

Lehtnäts

Premium tooted

Mõnikord tekib aga vajadus teha hoopis kallimat kingitust. Selleks lisasime Premium klassi toodete hulka kaks eriti ahvatlevat toodet. Kinkekarp “VIP”, mis sisaldab 5 kvaliteetset 85 g šokolaadi. Lisaks leiab Premium toodete alt kolmes erinevas suuruses trühvlikarpe, mis sisaldavad kõik kvaliteetses šokolaadis prantsuse trühvleid.

Meil hakkas küll nüüd suu vett jooksma, vali Sinagi uute toodete hulgast oma lemmik ning tee mõnus magus kingitus enda klientidele, partneritele või töötajatele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.